Zapraszamy do klubu dobrze wyspanych!

Materace w naszej ofercie zapewnią spokojny sen i odpowiedni relaks w czasie snu poprzez odpowiednie podparcie kręgosłupa. Posiadamy w sprzedaży materace kieszeniowe, lateksowe, z pianki wysokoelastycznej oraz termoelastycznej oraz miks wyżej wymienionych.

Materace mają rożne stopnie twardości od H2 miękki, przez H3 średniotwadry, aż po H4 czyli twardy. W ofercie posiadamy także materace dwustronne H2/H3, lub H3/H4.

Wszystkie występują w standardowych wielkościach 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200 oraz 200/200. Realizujemy także zamówienia na materace niestandardowe.

Termin oczekiwania to około 4 tygodnie chyba, że materac znajduje się w magazynie w Nysie. Prosimy o kontakt. Na terenie Nysy i w promieniu 20 km dostawa jest darmowa.

Produkty w tej kategorii

Jest 17 produktów.

na stronę
 • Sognato to wysoki materac, idealny dla osób starszych oraz dla wszystkich tych, którzy szczególnie cenią sobie głęboki i relaksujący sen. Materac świetnie wspiera kręgosłup.

  Sprężyny kieszeniowe, zapewniające odpowiednie wsparcie kręgosłupa zostały w tym modelu obłożone pianką poliuretanową. Wysokość materaca to ok. 23 cm!

  TWARDOŚĆ: H3

  848,00 zł
 • Passion to ekonomiczny materac wykonany na bazie 7-strefowego wkładu kieszeniowego. Dla osób preferujących średnio twarde posłania.

  Sprężyny kieszeniowe, które zapewniają odpowiednie wsparcie kręgosłupa, zostały w tym modelu starannie obłożone pianką poliuretanową z obu stron.

  TWARDOŚĆ: H3

  573,00 zł
 • Materac Ernesto to wybór dla osób ceniących głęboki i regeneracyjny sen. Jego konstrukcja sprawia, że pełny komfort odczują również osoby borykające się z bólami kręgosłupa, a także o większej wadze ciała.

  Połączenie piękna i komfortu dla szczególnie wymagających. Model z eleganckim designem i unikalną kombinacją elastyczności, twardości oraz sprężystości.

  TWARDOŚĆ: H2/H3 dwustronny

  867,00 zł
 • Oscar to materac doskonały na lato i… na zimę. Odpowiedni na każdą porę roku model Oscar przypadł do gustu klientom o najróżniejszych upodobaniach.

  TWARDOŚĆ H2/H3 dwustronny

  893,00 zł
 • Model Eskada oparty jest na wkładzie kieszeniowym. Sprężysty rdzeń jest z jednej strony pokryty matą zawierającą naturalne włókna kokosu i delikatną warstwą pianki. Z drugiej pominięto warstwę włókien kokosowych, dzięki czemu strona ta jest zdecydowanie bardziej miękka i elastyczna.

  Skorzystaj z naturalnych właściwości kokosa lub wybierz miękką stronę materaca.

  TWARDOŚĆ: H3/H4 dwustronny

  683,00 zł
 • Materac Cleo polecany osobom dbającym o zdrowie i higienę snu. Połączenie najwyższej klasy komponentów zapewnia prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, ale również posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne.

  TWARDOŚĆ: H2/H3 dwustronny

  Materac ma 5 lat gwarancji!

  1 053,00 zł
 • Federico to komfortowy materac łączący piękny wygląd i wspaniałe właściwości lateksu. Materac ułatwia zapadanie w błogi i głęboki sen. Federico to model polecany osobom prowadzącym aktywny styl życia, alergikom oraz osobom cierpiącym na bóle pleców.

  Pewna jakość – 15 lat gwarancji

  TWARDOŚĆ: H3/H4 dwustronny

  1 234,00 zł
 • Prezzo Forte to model wszechstronny i wytrzymały. Wkład wykonany z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych obustronnie obłożony 3-centymetrową warstwą pianki wysokoelastycznej. Polecany osobom zmagającym się z nadmierną potliwością, jak również z nadwagą.

  TWARDOŚĆ: H3

  734,00 zł
 • Ergonomic to intrygujące zestawienie dwóch pianek o różnych elastycznościach, posiadających niekonwencjonalne profilowanie i nacięcia, mające na celu jak najlepsze dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała. W ten sposób uzyskano nie tylko tak korzystne dla zdrowego snu siedem stref komfortu, ale również odmienne stopnie twardości po obu stronach materaca.

  TWARDOŚĆ: H2/H3 dwustronny

  810,00 zł
 • Exclusive to komfortowy materac, zapewniający bardzo dobrą przewiewność oraz podparcie dla kręgosłupa. Model polecany przede wszystkim osobom, które borykają się z bólami pleców lub trudnościami z zasypianiem.

  Wyjątkowe właściwości pianki termoelastycznej w połączeniu z rdzeniem wykonanym z pianki wysokoelastycznej gwarantują komfort, wygodę i odpowiednią wentylację posłania.

  TWARDOŚĆ: H2

  927,00 zł
 • Materac Silvio doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, zapewnia wysoki komfort snu, redukuje bóle pleców, polecany jest osobom z nadwagą oraz cierpiącym na bezsenność.

  Połączenie wkładu sprężynowego multipocket z wytrzymałą i elastyczną pianką wysokoelastyczną oraz zaawansowaną technologicznie pianką termoelastyczną.

  Pewna jakość – 15 lat gwarancji

  TWARDOŚĆ: H3/H4 dwustronny

  1 180,00 zł
 • Dark Sky to wysoki, dwustronny materac, idealny dla osób preferujących twarde posłania. Zapewnia znakomite podparcie ciała bez względu na wzrost użytkownika, czy pozycję spania.

  TWARDOŚĆ H4

  1 055,00 zł